Kontakt

Yueqing Lockey Bezpečnostní Products Co, Ltd

Adresa: č. 8 Wanglin East Road, průmyslový park Wanglin, Severní baixiang Twon, Yueqing, Zhejiang, Čína

Tel: + 86-13396996593 (Miya Zheng)

Whatsapp: +86 13396996593

Fax : + 86-577-62531320

E-mail : miya@lockeysafety.com

Webová stránka: www.lockeyloto.com

Lockey bezpečnostní Products Co., Ltd je profesionální výrobce specializující se na výrobu všech druhů bezpečnostních uzamčení výrobků. Jsme založili na výrobě řádné uzamčení tagout výrobků pomoci vyhnout se průmyslových havárií, které jsou způsobeny neočekávané energizaci nebo nastartovat strojů a zařízení v nekontrolovaný únik energie. Jsme nabízí širokou škálu uzamčení zařízení a tagouts, které pokrývají většinu mechanických a elektrických aplikací, včetně bezpečnostní zámek, uzamčení ventilu, uzamčení hasp, elektrické uzamčení, kabel uzamčení, uzamčení kit a stanice, atd. Všechny naše výrobky jsou vyráběny dle standardu ISO a ANSI standard.

Máme náš výzkumný a vývojový tým, aby se různé bezpečnostní uzamčení produktů a řešení požadavků našich zákazníků vyhrazené.

Jsme za cíl poskytovat dobré služby založené na naše další výrobky LOTO. Dobrý kredit a reciproční výhody jsou, co sledujeme v podnikání. Pokud máte zájem o některý z našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Slibujeme, že budeme dodávat výrobky vynikající kvality, rozumné ceny a spokojeni služby pro vás.