Kontakt

Yueqing Lockey Bezpečnostní Products Co, Ltd

Adresa: č. 8 Wanglin East Road, průmyslový park Wanglin, Severní baixiang Twon, Yueqing, Zhejiang, Čína

Tel: + 86-13396996593 (Miya Zheng)

Whatsapp: +86 13396996593

Fax : + 86-577-62531320

E-mail : miya@lockeysafety.com

Webová stránka: www.lockeyloto.com

Uzamčení elektrické pneumatické moduly

Část č.: EPL03 elektrické pneumatické zapojte uzamčení P neumatic připojte zámek elektrické a pneumatické konektor uzamčení zařízení jsou k dispozici pro izolaci zařízení od elektrické a zdroje stlačeného vzduchu. Vyrobené ze silného materiálu polystyrenu. Několik různých otvor velikosti umožňují naše Prinzing...

Products Specification:

Část č.: EPL03

Uzamčení elektrické pneumatické moduly
Pneumatic plug zámek

Elektrické a pneumatické konektor uzamčení zařízení jsou k dispozici pro izolaci zařízení od elektrické a zdroje stlačeného vzduchu.

  1. Vyrobené ze silného materiálu polystyrenu.

  2. Několik různých otvor velikosti umožňují naše Prinzing elektrické pneumatické Plug uzamčení pro různé elektrické zástrčky (až 3 1/2" v průměru a 5" v délce)

  3. Otvory jsou navrženy tak, aby odpovídala "hrdlem dolů" pneumatické samec tvarovky běžně připojena k vzduchové hadice.

  4. K dispozici pro všechny druhy elektrických a pneumatických svíčky.

  5. Doporučeno používat v kombinaci s visacím zámkem pro větší bezpečnost.

SPECIFIKACE:

Část č.

POPIS

EPL03

Na 110V, 220V a 550V zástrčky.


Speciálně konstruované dle vašich speciálních požadavků, naše elektrické pneumatické moduly uzamčení provedené jedním z profesionálních výrobců a dodavatelů produktů uzamčení v Číně - LOCKEY. Jste srdečně zváni na velkoobchodní vlastní elektrické pneumatické moduly uzamčení na levné ceny s naší továrně vyrobené v Číně, a také nabízíme bezplatný vzorek.

Hot Tags: elektrické pneumatické moduly uzamčení výrobci Číny, dodavatelů, výrobce, velkoobchod, upravené, levné, Cena, vyrobeno v Číně, bez vzorku, pneumatické moduly zámek, prinzing elektrická zástrčka uzamčení
Související produkty